פיתוח באקסל

פיתוח אקסל ברמה גבוהה – השקעה לטווח הרחוק

באמצעות פיתוח אקסל ניתן לקבל דו”חות על ההכנסות וההוצאות של העסק, דו”חות על הלקוחות, ספקים, עובדים ובעצם – ממש כל דבר שיעלה בדעתכם, אפשרי למימוש בקלות יחסית עם התכנות באקסל.

ניתן גם להפיק טפסים באקסל, הנדרשים במיוחד במקרים שיש חשיבות גבוהה לאימות המידע המוזן במערכת. טפסים באקסל מאפשרים לבצע ולידציה לנתונים.

VBA אקסל היא שפת תכנות לכל דבר וענין, המשפרת את העבודה בלי הכר. Excel VBA מאפשרת להגדיר אוטומציות שימושיות ולהריץ אותן בתוכנה בשעת הצורך – או להגדיר טריגרים להפעלות האוטומציה.

מפתח VBA מייתר את הצורך בפעולות שחוזרות על עצמן שוב ושוב, ופעמים רבות גורמות לטעויות אנוש לפגוע בנתונים ובדו”חות

למה דווקא VBA אקסל?

VBA אקסל היא שפת פיתוח לאקסל, כלומר שפה הנתמכת בכל הסביבה של מייקרוסופט – וורד, פאוור פוינט, אקסל, אקסס וכו’. היתרון הגדול הוא העלות הנמוכה של הפיתוח ביחס לסביבות אחרות, אקסל היא תוכנת בסיס הקיימת בכל מחשב שמותקנת בו חבילת אופיס. הלקוח לא יצטרך להתקין תוכנות נוספות במחשבי העובדים, וגם פלט התוכנה הוא קובץ אקסל פשוט ונח לקריאה ולשימוש שיכול להיפתח בכל מחשב ואף בטלפון.

אקסל יכולה לשתף מידע עם נתונים בענן, להתממשק עם תוכנות התומכות עם חיבור API ולרכז נתונים ממקורות רבים לקובץ אחד. ניתן גם לייסד מסד נתונים שירכז את הנתונים מכל המקורות ויידע לקבל ולארגן אותם אוטומטית בתוכנה.

VBA מאפשרת פיתוח מותאם אישית לצרכים של העסק, ובאמצעותה ניתן לספק פתרונות מורכבים שיפשיטו את השימוש באקסל וייעלו את העבודה. הפתרונות והרעיונות הם רבים, ניתן פה מספר דוגמאות כדי להמחיש את יכולותיה של התוכנה: ניתן לקבל מדדים שונים, כמו מדדי רכש, מדדי ביצוע של ספקים ועובדים, בקרות על הייצור, ייצוא ומלאים. ניתן ליצור דו”ח סטטיסטיקות איכות, לעקוב אחר מדדי האיכות, לשפר תהליכים ולעקוב אחר תקלות בייצור או בשרשרת האספקה

עגלת קניות
There are no products in the cart!
המשך בקניה
0