Flow

איך אוטומציה בווצאפ יכולה לייעל את העבודה בעסק שלכם? השימוש באפליקציית ווטסאפ הפכה לחלק אינטגרלי בכל עסק, חברה וארגונים גדולים. כיום ניתן לראות שימוש באפליקציית ווטסאפ במחלקות השונות הנמצאות כמעט בכל חברה וארגון כגון תמיכה טכנית, שירות לקוחות, שיווק ומכירה. בכדי לשפר את השימוש בווטסאפ ולקצר את תהליך העבודה שלכם, אנחנו בבית התוכנה FLOW נבנה עבורכם מערכות תוכנה המותאמות במיוחד לצרכים שלכם.

מעוניינים לחבר את הווטסאפ העסקי שלכם ל-Zapier? הגעתם למקום הנכון!

תוכנת זאפייר Zapier היא אחת התוכנות השימושיות ביותר כיום לניהול לקוחות לעסק. באמצעות זאפייר אתם יכולים לבצע בין היתר סקרי שביעות רצון אוטומטיים, לשלוח הצעות מחיר, להוסיף אנשים לרשימת התפוצה ולהוסיף את הלידים שלכם באופן אוטומטי למערכת ה-CRM שלכם. אנחנו בבית התוכנה FLOW מציעים לכם חיבור וואצאפ לזאפייר שישדרג את העבודה שלכם עם הלקוחות החדשים והקבועים באופן משמעותי. חיבור וואצאפ לזאפייר יאפשר לכם לבצע מאות פעולות אוטומטיות בכל יום ולהיות בקשר עם הלקוחות שלכם באופן מקצועי דרך הווטסאפ.

אילו תוכנות נוספות אפשר לחבר לווטסאפ?

מכיוון שאפליקציית ווטסאפ הפכה לחלק חיוני בעבודה מול הלקוחות שלכם, יש לכם אפשרות לייעל את תהליך העבודה עם תוכנות נוספות כגון תוכנת אינטגרומט Integromat המבצעת אוטומציה למגוון פעולות הנדרשות לכל עסק או חברה. חיבור וואצאפ לאינטגרומט יאפשר לכם לנהל את הקשר עם הלקוחות בצורה מושלמת ולחסוך לכם זמן יקר. אנחנו בבית התוכנה FLOW מסייעים למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לבצע חיבור וואצאפ לאינטגרומט ולייעל את העבודה היום יומית עם אפליקציית ווטסאפ.

האם כדאי לבצע חיבור לתוכנת זאפייר או אינטגרומט?

אנחנו בבית התוכנה FLOW מספקים לכם את 2 האופציות. לכל תוכנה יש את היתרונות שלה ואם החלטתם לבצע חיבור וואצאפ אינטגרומט או זאפיייר, אנחנו נשמח לבצע זאת עבורכם. חיבור וואצאפ אינטגרומט או זאפייר מוצע לכם דרכנו במחיר משתלם במיוחד וכולל שירות אישי ומקצועי לאורך כל התהליך.

האם אפשר לבצע חיבור רב מסר לווטסאפ?

היום ניתן לבצע גם חיבור של פלטפורמת רב מסר הפופולרית לווטסאפ. חיבור וואצאפ לרב מסר מתבצע דרכנו באופן מקצועי בתהליך המותאם לצרכי העסק או החברה שלכם. אם אתם מעוניינים בחיבור וואצאפ לרב מסר, זה הזמן לפנות אלינו כאן דרך האתר.

אוטומציה בווצאפ עם בית התוכנה FLOW

בית התוכנה FLOW נחשב לאחד הטובים באוטומציה בווצאפ ומספק שירות מקצועי ללקוחות מכל רחבי הארץ. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר ולקבוע איתנו פגישה לתחילת עבודה לאוטומציה לעסק שלכם!

למה אתם חייבים רשימת תפוצה בוואטסאפ? איך זה יכול לייעל את העבודה שלכם מול הלקוחות? את השימוש בווטסאפ בחברות וארגונים אפשר לראות בכל העולם וגם בישראל. באמצעות אפליקציית ווטסאפ אפשר להגיע לכל לקוח בצורה קלה ובשניות. מכיוון שהשימוש באפליקציית ווטסאפ גובר בכלל האוכלוסייה, הנגישות לווטסאפ גדלה וכך גם הזמינות של רוב הלקוחות שלכם. בשונה משליחת סמסים ואפילו שליחת מייל, ווטסאפ הוא זמין הרבה יותר עבור רוב הלקוחות שלכם. אם כן, בניית רשימת תפוצה מסודרת בווטסאפ היא חובה היום עבור כל חברה ועסק.

איך בדיוק עובדת רשימת התפוצה בווטסאפ?

אם אתם שואלים את עצמכם מה זה רשימת תפוצה בוואטסאפ, כדאי שתכירו את השיטה היעילה ביותר היום להגיע ללקוחות שלכם בזמן קצר. ניתן להקים רשימת תפוצה חינמית בווטסאפ אך מוגבלת בשימוש שלה. באמצעות תוכנות אוטומציה מתקדמות, תוכלו לשלוט טוב יותר במידע שנשלח לרשימת הנמענים שלכם. בכדי להבין טוב יותר מה זה רשימת תפוצה בוואטסאפ ולייעל אותה באמצעות מערכות אוטומציה מתקדמות שיחסכו לכם הרבה עבודה, כדאי לכם לפנות אלינו – בית התוכנה FLOW הנחשב לאחד המובילים כיום בתחום האוטומציה לשימוש בווטסאפ.

האם ניתן לנהל רשימת תפוצה בצורה קלה יותר?

אחת הדרכים לנהל רשימת תפוצה היא באמצעות המחשב שלכם בצורה קלה ונוחה. בנוסף, ישנן פעולות רבות שתוכלו לבצע באופן אוטומטי למחלקות שיווק, מכירה ותמיכה טכנית בעסק או בחברה שלכם. צוות בית התוכנה FLOW ילמד אתכם איך פותחים רשימת תפוצה בוואטסאפ הניתנת לשליטה מלאה דרך מערכות אוטומציה מתקדמות. צוות בית התוכנה שלנו מלווה מאות בתי עסק וחברות ומלמד איך פותחים רשימת תפוצה בוואטסאפ על מנת לייעל את העבודה השוטפת עם אפליקציית ווטסאפ.

האם רשימות התפוצה יכולות להחליף את העבודה במייל?

אחת השאלות הנשאלות על ידי בתי עסק וחברות שעובדים איתנו היא האם הווטסאפ יכול להחליף את המייל? אין תשובה חד משמעית לשאלה הזו ואנחנו יכולים להמליץ להשתמש ב-2 הדרכים על מנת לייעל את הקשר שלכם מול הלקוחות שלכם. אם אתם רוצים לדעת איך מוצאים רשימת תפוצה בוואטסאפ ואיך מנהלים אותה במערכת אוטומציה קלה ונוחה לשימוש, כדאי שתפנו אלינו כבר עכשיו. אנחנו בבית התוכנה FLOW נלמד אתכם איך מוצאים רשימת תפוצה בוואטסאפ ואיך מנהלים את הלידים והלקוחות הקבועים שלכם באמצעות הווטסאפ בצורה יעילה ביותר.

הקמת רשימת תפוצה בוואטסאפ לניהול לקוחות דרך בית התוכנה FLOW

אנחנו בבית התוכנה FLOW ממליצים לכם לייעל את השימוש העסקי בווטסאפ ולנהל רשימת תפוצה בוואטסאפ בצורה יעילה ומקצועית. צרו איתנו קשר דרך טופס רישום פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת לשדרוג העבודה שלכם עם אפליקציית ווטסאפ.

מחפשים מערכת יעילה לעיצוב ושליחת ניוזלטרים? אתם במקום הנכון!

מערכת דיוור ניוזלטר היא אחת המערכות החשובות בכל קידום של עסק או חברה. מערכת הניוזלטרים מאפשרת המרה טובה יותר של לידים למכירה. אם אתם חוששים מכתיבת ניוזלטר באופן קבוע ואין לכם זמן להשקיע בזה, כדאי שתדעו כי באמצעות מערכת מתקדמת לעיצוב וכתיבת ניוזלטרים, תוכלו להגיע למספר לקוחות גדול תוך זמן קצר גם אם אין לכם הרבה זמן במהלך היום. העיצוב מתבצע בקלות יתרה ואת הטקסט תוכלו להוציא מהאתר שלכם או מחומר כתוב אחר הנוגע למוצרים או לשירות שאתם מציעים ללקוחות.

מה המחיר לבניית מערכת אלקטרונית לדיוור?

את המחיר הטוב ביותר לבנייה של מערכת מתקדמת לדיוור במייל, תוכלו לקבל כאן באתר של בית התוכנה FLOW. אנחנו בבית התוכנה FLOW מתמחים בהקמה ופיתוח מערכות דיוור אלקטרוניות במטרה לייעל ולקצר את תהליכי העבודה של בתי עסק וחברות מתחומים שונים. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה מערכת דיוור, כדאי לכם לפנות אלינו עכשיו דרך האתר ואנחנו נספק לכם הצעת מחיר משתלמת המותאמת לצרכים שלכם. התשובה לשאלה כמה עולה מערכת דיוור, תלויה גם בצרכים העסקיים שלכם ובאפשרויות הרצויות לכם מבחינת העבודה מול הלקוחות הקיימים והלידים.

האם הדיוור האוטומטי יכול להביא לקוחות חדשים?

כידוע לכם, דואר ספאם (דואר זבל) מגיע בכמויות גדולות לכל המיילים היום. על מנת הדואר האלקטרוני שאתם שולחים ללקוחות יהיה נגיש, נוח ומעוצב בצורה מושלמת, אנחנו בבית התוכנה FLOW נבנה עבורכם מערכת מתקדמת לדיוור אוטומטי שתשרת אתכם בצורה מקצועית בכל שליחה של הודעות מייל ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים. אנחנו מציעים לכם הקמה ופיתוח של מערכת מתקדמת לדיוור אוטומטי שתחסוך לכם בזמן ותשפר את תהליכי השיווק וקידום המכירות שלכם באופן משמעותי.

הקמה ופיתוח מערכת דיוור ניוזלטר דרך בית התוכנה FLOW

אנחנו בבית התוכנה FLOW מביאים איתנו ניסיון וידע עצום בפיתוח ובנייה של מערכת דיוור ניוזלטר לבתי עסק וחברות. אנחנו מציעים לכם תהליך עבודה נוח ויעיל עם הצוות שלנו על מנת לפתח עבורכם מערכת שתשרת אתכם לשנים רבות קדימה. אנחנו בבית התוכנה FLOW חושבים קודם כל על איך לקצר לכם את תהליכי העבודה וזו המטרה העיקרית שלנו בכל הקמה של מערכת ממוחשבת ומתקדמת. צרו איתנו קשר דרך האתר לפרטים נוספים על הקמת מערכת דיוור מתקדמת לעסק שלכם!

מעוניינים לשפר את העבודה שלכם מול הלקוחות בווטסאפ?

ניהול רשימת תפוצה בוואטסאפ יאפשר לכם לייעל את התקשורת שלכם מול הלקוחות ביום יום ויחסוך לכם זמן יקר בטיפול בכל לקוח. באמצעות מערכות אוטומציה מתקדמות, כל חברה או בית עסק יכולים להגיע למספר לקוחות גדול בכל יום, להיות בקשר עם לידים חדשים ולנהל תקשורת אוטומטית באמצעות צ’ט בוט מקצועי המיועד למחלקות שונות בחברות וארגונים כגון מחלקות התמיכה הטכנית ושירות הלקוחות.

איך ניתן לקצר תהליכי עבודה בווטסאפ?

אחת הדרכים לקצר את זמן העבודה בווטסאפ היא באמצעות שימוש במערכות אוטומציה מתקדמות. כיום קיימות מערכות לאוטומציה בוואטסאפ יעילות המאפשרות לכל עסק או חברה ליצור תקשורת חדישה ואוטומטית עם כל לקוח באמצעות סקרי דעת קהל, סקרי שביעות רצון ושילוח סרטונים ומידע לגבי המוצרים והשירותים שלכם. אנחנו בבית התוכנה FLOW מספקים לכם שירות אוטומציה בוואטסאפ ברמה הגבוהה ביותר על ידי מערכות אוטומציה מהטובות ביותר הקיימות היום. בנוסף, אנחנו מפתחים בעצמנו מערכות ותוכנות חדישות המותאמות במיוחד ללקוחות שלנו על מנת לייעל את העבודה שלהם בניהול רשימות תפוצה באפליקציית ווטסאפ.

מחזיקים במאגר לקוחות באקסל ולא יודעים איך לנהל אותו?

אחת הבעיות של חברות, בתי עסק וארגונים היא לנהל מידע רב הנמצא בקבצי אקסל Excel. אנחנו בבית התכונה FLOW מציעים לכם שירות מקצועי ומתקדם ביותר למיזוג דואר בוואטסאפ. מיזוג דואר בוואטסאפ יאפשר לכם לנהל רשימות אקסל Excel או וורד Word בצורה יעילה יותר לאנשי קשר הרלוונטיים לחברה או לבית העסק שלכם. כל המידע הנמצא אצלכם בקבצים, יכול לעבור אוטומציה בצורה יעילה על ידי העבודה המקצועית שלנו. באמצעות השירות שלנו, תוכלו לשלוח מיילים והודעות בווטסאפ בתפוצה לכל הלקוחות שלכם בצורה מהירה ובעיצוב שיווקי שישפר את יכולות ההמרה שלכם.

בית התוכנה FLOW מציע – הקמת רשימת תפוצה בוואטסאפ לעסקים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר להקמת רשימת תפוצה בוואטסאפ לעסקים? זה הזמן לפנות אלינו דרך טופס רישום הפרטים באתר ואנחנו נספק לכם הצעת מחיר המתאימה לצרכים העסקיים שלכם. אצלנו, בבית התוכנה FLOW, יש את הידע והניסיון במערכות אוטומציה אשר יקצרו לכם את תהליכי העבודה ויהפכו אותה לנוחה, קלה ונעימה יותר בכל יום!

פיתוח אקסל

פיתוח אקסל הוא ידע חיוני להצלחתו של כל ארגון. באמצעות מפתח אקסל תוכלו לקבל דו”חות דינמיים המחוברים ומסונכרנים עם כל המערכות בארגון. פיתוח של מערכת בינה מלאכותית (BI) באקסל יאפשר לכם לקבל דשבורדים עם מידע און ליין באמצעות גרפים ומערכות חיתוכים.

פיתוח אקסל ברמה גבוהה – השקעה לטווח הרחוק

באמצעות פיתוח אקסל ניתן לקבל דו”חות על ההכנסות וההוצאות של העסק, דו”חות על הלקוחות, ספקים, עובדים ובעצם – ממש כל דבר שיעלה בדעתכם, אפשרי למימוש בקלות יחסית עם התכנות באקסל. ניתן גם להפיק טפסים באקסל, הנדרשים במיוחד במקרים שיש חשיבות גבוהה לאימות המידע המוזן במערכת. טפסים באקסל מאפשרים לבצע ולידציה לנתונים.

VBA אקסל היא שפת תכנות לכל דבר וענין, המשפרת את העבודה בלי הכר. Excel VBA מאפשרת להגדיר אוטומציות שימושיות ולהריץ אותן בתוכנה בשעת הצורך – או להגדיר טריגרים להפעלות האוטומציה. מפתח VBA מייתר את הצורך בפעולות שחוזרות על עצמן שוב ושוב, ופעמים רבות גורמות לטעויות אנוש לפגוע בנתונים ובדו”חות.

למה דווקא VBA אקסל?

VBA אקסל היא שפת פיתוח לאקסל, כלומר שפה הנתמכת בכל הסביבה של מייקרוסופט – וורד, פאוור פוינט, אקסל, אקסס וכו’. היתרון הגדול הוא העלות הנמוכה של הפיתוח ביחס לסביבות אחרות, אקסל היא תוכנת בסיס הקיימת בכל מחשב שמותקנת בו חבילת אופיס. הלקוח לא יצטרך להתקין תוכנות נוספות במחשבי העובדים, וגם פלט התוכנה הוא קובץ אקסל פשוט ונח לקריאה ולשימוש שיכול להיפתח בכל מחשב ואף בטלפון.

אקסל יכולה לשתף מידע עם נתונים בענן, להתממשק עם תוכנות התומכות עם חיבור API ולרכז נתונים ממקורות רבים לקובץ אחד. ניתן גם לייסד מסד נתונים שירכז את הנתונים מכל המקורות ויידע לקבל ולארגן אותם אוטומטית בתוכנה.

VBA מאפשרת פיתוח מותאם אישית לצרכים של העסק, ובאמצעותה ניתן לספק פתרונות מורכבים שיפשיטו את השימוש באקסל וייעלו את העבודה. הפתרונות והרעיונות הם רבים, ניתן פה מספר דוגמאות כדי להמחיש את יכולותיה של התוכנה: ניתן לקבל מדדים שונים, כמו מדדי רכש, מדדי ביצוע של ספקים ועובדים, בקרות על הייצור, ייצוא ומלאים. ניתן ליצור דו”ח סטטיסטיקות איכות, לעקוב אחר מדדי האיכות, לשפר תהליכים ולעקוב אחר תקלות בייצור או בשרשרת האספקה. 

אוטומציה

אוטומציה בוואטסאפ – הכלי שישדרג את היכולות העסקיות שלכם

מעוניינים לשמר את הקשר עם הלקוחות? לא לפספס אף אחד מהם? להיות שם בדיוק בזמן הנכון, גם כשאין לכם מספיק כח אדם לשירות לקוחות ולשיווק? אוטומציה בוואטסאפ היא הפתרון בשבילכם. האוטומציות תחסוכנה לכם כח אדם ותדאגנה לקשר רציף עם לקוחות ומתעניינים חדשים.

messageFlow – מחולל ההודעות שלכם באמצעות אוטומציה

messageFlow היא תוכנה המממשת אוטומציות בוואטסאפ, ומאפשרת לכם לשלוח דרך החשבון העסקי הודעות מותאמות אישית לרשימת התפוצה בגיליון גוגל. ההתקנה קלה ופשוטה, וניתן לחבר את התוכנה לגיליון ספציפי בקופי פייסט פשוט וקליל.

התוכנה תשמור על קשר ותקדם בברכה את הנרשמים החדשים לדפי הנחיתה או לאתר, כאשר מתווספת שורה חדשה בגוגל שיטס המערכת תשלח הודעות אוטומטיות באמצעות חיבור לוואטסאפ אינטגרומט או וואטסאפ זאפייר.

תמיכה בתוספות, מניעת הטרדות ושיפור חווית משתמש

כדי למנוע הטרדות, התוכנה תנקה את הכפילויות באופן אוטומטי כך שכל לקוח וכל מתעניין יקבל הודעה רק פעם אחת – גם אם איכשהו מספרו רשום בגיליונות פעמיים או יותר. תוכלו לבחור שדות משתנים של שמות פרטיים, שמות משפחה ועוד – מתוך מאגר של מאתיים שדות שונים (!) התוכנה תשלח לכל רשימת התפוצה וגם למצב האזנה, גם כשאינם שמורים באנשי הקשר בזיכרון המכשיר.

messageFlow תאפשר לכם גם לצרף קבצי תמונות להודעה בפורמטים של jpeg, jpg ו png וכן תמתין להוספת תצוגה מקדימה לקישור, כאשר יצורף לינק להודעה. תוכלו להוסיף כל אימוג’י שיעלה בדעתכם, התוכנה תומכת באופן מלא באימוג’ים כדי שתוכלו להישאר נחמדים.

המערכת מתקנת באופן אוטומטי את מספרי הטלפון ומנקה אותם מתווים ורווחים מיותרים, כך שלא יתפספס אף מספר טלפון. תוכלו לנהל רשימת חסומים נפרדת, שתאפשר לכם לחסום יעדים לשליחה בלי למחוק אותם מגיליונות גוגל, כך תישמרו מחוק הספאם וגם תגבשו לכם תדמית מקצועית של עסק שמכבד את הלקוחות ואת רצונם להישכח.

תוכלו להגדיר שליחה דינמית ולתזמן את מועדי השליחה גם בין ההודעות ולהגדיר הגדרות מתקדמות נוספות בהן תומכת התוכנה.

תופין קטן נוסף לסיום – התוכנה תשלח לכם דו”ח תוצאות על השליחה האחרונה, ותפרט לכם מי וכמה מספרים שגויים וחסרים היו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעידן של היום אנחנו מוצפים בהודעות, SMS , מיילים ו הודעות WhatsApp

ועדיין WhatsApp הוא אמצעי התקשורת הנוח והמועדף על רובנו.

פרוייקט שביצענו בעבר לחברת הייטק היה סביב שיפור עמידה ביעדיים של מחלקת השירות.

הפרוייקט התחיל סביב מערכת לניהול משימות והצגתן באופן ברור.

בשלב סקירת מקורות הנתונים והאפיון גילינו שמידע על פעילויות דחופות מגיע במייל.

מיילים שאף אחד לא רואה באותו הרגע.
וגם גילינו שלא כל העובדים מסנכרנים את המייל לטלפון, ככה שאם העובד בישיבות ולא מול המחשב, אז אין סיכוי למענה מהיר.

ארגון השירות שולח חלקי חילוף למכונות אצל לקוחות, ולפעמים הבדל של חצי שעה, היה הבדל של שליח שכבר נסע,

מטוס שכבר המריא, ולקוח שכבר לא מרוצה.

בסרטון אנחנו נראה איך זה נראה כשמישהו נרשם בדף נחיתה, זה גורר שליחה של מייל,

זה לא משנה מה גרם למייל האוטומטי להגיע

הפיתוח יודע לתפוס את המייל, להוציא ממנו מילות מפתח, לנסח הודעה עם המילים האלו, ולשלוח אותו בוואטסאפ


עבור ארגונים מסויימים, זה הדבר הקטן שעושה את ההבדל הגדול.

 

עומר פסח

אם אתם אחראים על מלאי בארגון שלכם אתם בטח מכירים את התופעה, מלאי נוטה להצטבר, ואתם נמדדים על זה.

איך אפשר לטפל בזה? כמה הצלחנו לחסוך לארגון עם מודל איזון מלאי שפותח במיוחד עבורו? ומה קרה למנהל שאישר את הפרוייקט?
התשובות בהמשך.

הסיבה העיקרית שמלאי מצטבר היא שלמלאי יש lead time , וככל שהוא יותר ארוך כך נרצה כמות יותר גדולה במלאי ביטחון.

כמובן זה תלוי גם בקצב הביקושים, ואם התחזיות היו מאוד רחוקות מהמציאות אז זה פשוט בלתי נמנע.

בארגונים שבהם הצריכה לא זהה בכל היחידות אין טעם להשאיר מלאי “מת” אצל יחידה אחת, ובאותו הזמן לקנות מלאי עבור יחידה אחרת.

ארגונים מקצים משאבים ודואגים לדחוף חומר בזמן בשביל שביעות רצון הלקוחות אבל את עבודה הנמלים של איתור המלאי “המת” והחזרתו, לאף אחד לא נשאר זמן לעשות.

מה אפשר לעשות?

בפרוייקט שבוצע עבור חברת אלקטרוניקה עם מספר מחסנים מסביב לעולם, בנינו מודל שעובד בכיוון ההפוך לשרשת האספקה ועושה החזרות של מלאי “מת” בשטח.

חומר הוחזר מהשטח למחסנים הראשיים והופץ חזרה ליחידות הקצה שבהם יש ביקוש.

שני דברים טובים קרו בזמן מאוד קצר:
1. הביקושים שסופקו בעזרת המלאי ה”מת” סופקו בזמן משלוח וללא lead time
2. עלות הרכש ירדה, המלאי כבר היה במערכת.

בטווח הארוך יותר המלאי ה”מת” ככל הנראה היה מועמד למחיקות מלאי ועובר להשמדה, בעולם ההיטק הדינמאי רכיבים מקבלים גרסאות חדשות כל כמה שנים וחלקים ותיקים יותר מתישנים והופכים לבלתי ניתנים לשימוש ולכן בראיה כוללת ארוכת טווח פרוייקט כזה הוא פרוייקט שכל ארגון חייב לעשות.

מעבר לראיה העסקית ההגיונית והברורה, מדובר גם בנזק מצטבר לסביבה משום שיש ייצור מוגבר ופסולת מיותרת.

אז אחרי שעזרנו קצת לסביבה, נספר שהחברה חסכה כ 800 אלף ש”ח כבר בשנה הראשונה.

והמנהל שאישר את הפרוייקט, הוא כבר קיבל קידום ויזם עוד פרוייקטים מדהימים!

סביר מאוד להניח שגם בארגון שלך יש בזבוז של חומר, זמן וכסף
אפשר למנוע את זה.

 

 

 

התחל שיחת וואטסאפ
1
דברו איתנו בוואטסאפ
Flow
מה נוכל לעשות עבורך היום?